Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

zamknij

Hydroland_budynek%20po%20poprawce_3.jpg

Firma Hydroland istnieje ponad 20 lat, nieustannie umacniając swoją pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.

Obecnie jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży artykułów sanitarno – grzewczych. Siedziba Firmy oraz centrum magazynowo-logistyczne znajduje się w Jaworniku pod Krakowem, w województwie małopolskim. Profil działalności spółki to import i sprzedaż hurtowa produktów szeroko pojętej techniki grzewczej i sanitarnej, do których głównie zaliczyć można: armaturę sanitarną, artykuły instalacji wodnej i gazowej, centralnego ogrzewania, grzejników aluminiowych oraz artykułów ogrodniczych. W szerokiej ofercie firmy, oprócz artykułów importowanych, znajdują się także towary producentów krajowych. Dzięki nowoczesnym technologiom i urządzeniom wykorzystywanym do prowadzenia swojej działalności, a także poczynionym w ostatnich latach inwestycjom, firma może realizować swoją misję, która brzmi:

"Ciągle spełniać rosnące wymagania każdego klienta oraz poszerzać rynek zbytu".

Z każdym rokiem rozszerzamy nasz asortyment o kolejne produkty oraz zwiększamy liczbę zatrudnionych pracowników. Posiadamy nowoczesny, dobrze zorganizowany system zarządzania, magazynowania oraz dystrybucji. Własny transport, wysoko wykwalifikowany personel, profesjonalny system logistyki, zapewnia najlepszą obsługę klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty spełniały najwyższe normy jakości i trwałości, dlatego współpracując z polskimi laboratoriami, poddajemy nasze artykuły testom na zgodność z polskimi normami. Nasze produkty posiadają pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny.

Dbając o naszych klientów uruchomiliśmy serwis techniczny, który służy pomocą i fachową radą, a w razie zgłoszenia reklamacji gwarantuje reakcję w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia.

Rozwój firmy Hydroland został niejednokrotnie nagrodzony. Firma kilkukrotnie została wyróżniona w organizowanym przez magazyn „Puls Biznesu” rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw „Gazele Biznesu”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.