logo
O nas

 

Poznaj naszą firmę!

 

Firma Hydroland powstała w 1998 roku i już od ponad 20 lat nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku krajowym i zagranicznym. Obecnie jest jednym z wiodących przedsiębiorstw na polskim rynku w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej.

 

Gdzie można nas znaleźć?

Główna siedziba i magazyny naszej firmy znajdują się w Jaworniku. Jest to miejscowość w południowej części Polski, pomiędzy Myślenicami a Krakowem.

Czym się zajmujemy?

Profilem naszej działalności jest hurtowa sprzedaż produktów z zakresu techniki sanitarnej i grzewczej oraz akcesoriów do ogrodu. W szerokiej gamie produktów firmy, oprócz towarów importowanych, można również znaleźć artykuły od producentów krajowych.

Dzięki naszemu kreatywnemu i doświadczonemu zespołowi oraz współpracy z partnerami zagranicznymi, tworzymy innowacyjne rozwiązania, które gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

 
Co nas wyróżnia?

W sytuacji, gdzie gospodarka zmienia się tak dynamicznie, warto pamiętać, że „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”. Każdego dnia staramy się więc, aby nasza obsługa klienta była na coraz wyższym poziomie, a także poszerzamy ofertę produktową w celu umożliwienia naszym klientom kompleksowych zakupów. Nasza firma posiada nowoczesny i dobrze zorganizowany system zarządzania, wyjątkowy zespół i prawdziwych liderów, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy. Zostaliśmy już kilkukrotnie wyróżnieni w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw „Gazele Biznesu”, organizowanym przez magazyn „Puls Biznesu”.

Jesteśmy firmą przede wszystkim godną zaufania, czego potwierdzeniem jest ciągle rosnące grono zadowolonych klientów i udana współpraca z największymi sieciami handlowymi polskiego rynku.

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment spełniał najwyższe standardy jakości i trwałości. Współpracujemy z polskimi laboratoriami, gdzie nasze produkty przechodzą badania pod kątem zgodności z polskimi normami. Ponadto, nasze artykuły spełniają wymagania Państwowego Zakładu Higieny.

 

 

Copyright © 2021 Hydroland | Wszystkie prawa zastrzeżone
Scroll Up